Nieuwsbrief  >>  InSearch News September 2009

What the mind of man can conceive and believe, It can achieve!

Wij hopen dat u allemaal vol inspiratie en energie bent teruggekomen van uw vakantie. We hebben de laatste tijd wat meer positief nieuws kunnen lezen. Het lijkt erop dat het verzadigingspunt in de pers is bereikt om slecht nieuws te vertellen. Een belangrijke kentering in de markt. Bovenstaande uitspraak werkt namelijk twee kanten op. Zowel in positieve als in negatieve richting. Hopelijk gaat men nu weer meer positief denken.



Dit zal zeker helpen als u dit verkoop jaar op een positieve manier wilt afsluiten. Bent u al klaar vofor de eindsprint? Heeft u het juiste team in het veld staan? Wij hebben ons in de afgelopen periode laten inspireren door 12 topcoaches uit de sport, waaronder Louis van Gaal. Hoe gaan zij om met communicatie en coaching om hun team naar een top prestatie te leiden? Hoe laat je lichaam en geest optimaal presteren? Er zijn veel overeenkomsten te vinden tussen sport prestaties en verkoop prestaties. Een impressie van dit seminar vindt u in deze nieuwsbrief.

Een bedrijf wat al top prestaties levert is Kadenza. In 5 jaar tijd spectaculair gegroeid door een sterke focus in hun bedrijfsvoering te leggen. Gecombineerd met een heldere visie en consequente uitvoering hebben zij al diverse ondernemers prijzen in de wacht gesleept. Ook bij Kadenza worden lichaam en geest in de juiste balans gebracht. Hoe gaat u daar trouwens mee om? Wat doet u om lichaam en geest optimaal te laten presteren? Wij willen het graag van u weten. Wij wensen u dan ook veel inspiratie toe met het lezen van deze nieuwsbrief!

Gert Groenewoud en Sandy Nagelkerken.



« terug